HAKKIMIZDA

Elopsis Trading, sizin için, sanayi yedek parça ve lojistik hizmeti için dünya çapında ihracatçı / tedarikçidir. 

Büyük ölçekte doğrudan orijinal üreticilerinden elde edilen, mal ticareti konusunda uzmanlaşmaktayız. Amacımız dünyanın herhangi bir yerinden istenilen malzemeyi makul bir fiyattan sağlamaktır. 

 

Vizyonumuz

Özellikle diğer ülkelerden Malzeme tedariki, bir zorluk yaratabilir. Biz bu durumu göz önünde bulundurarak, Rekabetçi fiyatlarla doğru ürünleri sağlamak için küresel ortaklık ağımızı ve kapsamlı deneyimlerimizi kullanarak müşterilerimize tedarik hizmeti sağlıyoruz.

Görevimiz

Müşterinin ihtiyaçlarına odaklanıyoruz. İhracat ve ticaret zorlayıcı bir girişim olabilir. Uzaklık, dil / kültürel konular, ticaret kuralları ve şartları, gümrük ve her ülkenin farklı düzenlemeleri etkin ve kolaylaştırılması gereken faktörler olabilir. Bu zor bir iştir, ama Elopsis Trading'in çözüm ortaklığı burada devreye girer.  

Dünyanın her yerinden ürünleri takip etme yeteneğine sahibiz. Farklı dilleri kullanabilme yeteneğine sahip satış ekibimiz İngilizce, Almanca ve Türkçe dillerinde işlem gerçekleştirebilmektedir. Sözümüze sadık, şeffaf ve güveniliriz.  

Elopsis Trading, yoğun ve zaman alıcı tedarik faaliyetlerinizde size özel bir tedarik kaynağı olabilir ve size çok sayıda alt yüklenici ile iletişim gereğini ortadan kaldırır. Tüm ihtiyaçlarınızı hızlı ve doğru bir şekilde sağlayabiliriz. Özellikle, elektronik ve optronik teknolojiler konusunda uzmanlaşmaktayız.  

Çözüm ortaklığı işin temelidir. Elopsis Trading, sektörünüzde rekabet kabiliyetinizi arttırmak amacıyla küresel pazarı kullanmak için stratejik ortağınız olabilir. 

This website is created with Website Builder - Ucraft
i want a website like this
Ucraft is a free website builder that provides web designers, marketers and business owners with a set of web design tools to start their next awesome project in minutes. No coding or designer skills needed. Go to Ucraft